Po pečlivých prázdninových přípravách a schůzkách se zapojenými pedagogy jsme další plavební sezónu odstartovali v Základní škole praktické a speciální v Lomnici na Popelkou již 9.9.2014
Všichni námořníci prošli se zdarem prvními úkoly na své cestě a parťákům, kteří sídlí ve stejné budově jen o patro níž v základní škole, poslali o sobě podrobnou zprávu.
Stejně tak druhá posádka nezahálela a kromě vytvoření vlastní zprávy pro parťáky už si stihla i došlou poštu přečíst, po tom co ji vysvobodila ze zamčeného lodního kufru.
První společné setkání obou lomnických posádek chystáme na 8.10.2014, tak nám držte prosím palce, aby to skončilo naloděním na společnou palubu a ne kolizí s mnoha koupajícími se námořníky.
Ve skupině, kterou tvoří posádky ze základní školy v Bílém Kostele nad Nisou a ZŠ praktické a speciální v Hrádku nad Nisou už Bílokostelečtí vypluli vstříc novým dobrodružstvím, zatímco Hrádečtí jsou v době vydání tohoto ečmeláka ještě uprostřed drhnutí paluby, zašívání plachet a dalších přípravách na první setkání. Poprvé se společně potkají 9.10. to bude na Nise rušno!
 
Plavbu jednotlivých posádek můžete obrazem i slovem sledovat 

na www.remesla.cmelak.cz


 

Dva jsou víc než jeden CZ.1.07/1.2.23/02.0016


.