Nabízíme pronájem klasické horské chalupy na Ještědském hřbetu s překrásným výhledem na Ralsko a Podještědí. Chalupa s kapacitou 25 osob (chata je prozatím vybavena 6 postelemi, na půdě se nachází prostor pro karimatky a spacáky - nutno s sebou) se nachází na polosamotě v osadě Padouchov tvořené pouze 5 chalupami, 20 minut pěšky (1,2 km, 145 metrů sestup) od Plání pod Ještědem (https://mapy.cz/s/1AuiB) nebo 25 minut (550 m, 130 metrů výstup) z okraje Dolního Padouchova (https://mapy.cz/s/1Aulx). Zažijte chvíle klidu, dobrodružství i romantiky na chalupě s kachlovými kamny na dřevo, teplá voda pouze po zatopení v brutaru a suchým záchodem. Vyzkoušejte si, jestli se zvládnete obejít bez moderních vymožeností.

Pronajměte si chalupu na víkendové, týdenní i delší akce, kam můžete vyrazit sami, s rodinou či skupinou kamarádů. Chalupa v osadě Horní Padouchov je ideálním místem k výletu do Nového pralesa, na Rašovku, k Obřímu sudu na Javorníku, či na dominantu Liberecka - horu Ještěd. Čekají vás romantické večery, pohodové víkendové akce s přáteli i školní výlety.

Umístění chaty: https://mapy.cz/s/1AuwZ

Kapacita: 25 osob (vhodná pro skupiny)

Vybavení: kamna na dřevo, suchý záchod, teplá voda pouze po zatopení v brutaru, 6 postelí, půda připravená pro vlastní karimatky a spacáky

Ceník:

Mimo sezónu – leden až květen, říjen až prosinec

Víkend (pá, so, ne) – 1 500,- Kč*
Celý týden – 3 500,- Kč
Každý další všední den – 500,- Kč

Sezóna – červen až září**

Víkend (pá, so, ne) – 2 500,- Kč*
Celý týden – 6 000,- Kč
Každý další všední den – 1 000,- Kč

* Cena platí i pro rezervace pouze na sobotu a neděli
** V červenci a srpnu je možné chalupu pronajmout pouze na celý týden. Pokud nebude chalupa naplněna, je možné si pronajmout i na víkend.

Záloha: 1 500,- Kč platba předem mimo sezónu, 2 500,- Kč v sezóně

Doprava

Trasa od Plání pod Ještědem: https://mapy.cz/s/1AuOr

Trasa z Dolního Padouchova: https://mapy.cz/s/1AuPv

Adresa a GPS souřadnice chalupy: Padouchov 9,463 43  Proseč pod Ještědem – Padouchov, okres Liberec, 50.7120697N, 15.0039644E.

 

Vzhledem k umístění chalupy není žádoucí doprava přímo k chalupě autem. V případě speciálních požadavků (sud piva, apod.) lze po dohodě s námi těžké věci dopředu na chalupu dopravit naším terénním autem za příplatek.

Více informací a rezervace: Jana Stará,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 777 749 374.